Jazyk / Language :  česky  english

Aktivity firmy

Pronájem a provozování VHP

Tato činnost je hlavní v dnešní práci firmy. DE-PLUS BRNO se soustřeďuje především na teritorium  jižní Moravy a části východních Čech. Nabídka automatů je široká a zahrnuje vše, co je na trhu k dispozici a to co je smluvními partnery žádáno. Nabízíme tedy:

1) obrazovkové automaty s akceptorem bankovek a to od firem ESG, EDP, Stella, Auto Games, MOD Elektronik, JVH, Apex Trading,

2) válcové automaty s příjmem mincí a bankovek od výrobců Errel Industries, JPM, Barcrest, Stella Fair Play a dalších.

3) Videoloterijní terminály 

Co se týče značek automatů, nabízíme tedy to nejpopulárnější, co na trhu je, a to: Always hot, Magic games II, Sizzling hot, Crazy chip, Ultra hot, Apex multi magic, Asian sun, Demon streak, Blafl magic, Daytona classic, Daytona gold, Golden demons, Phoenix gold, Turbo gold, Tropical gold, Double dice, Jackpot dice, Master games, Fair play gold, Kajot games II, Kajot multi game, Video gamea a dalších. To vše ve verzích 300 Kč i 750 Kč. Pro méně znalé tedy do zařízení typu hostinec i herna. Podmínky provozování jsou řešeny individuelně na každém místě našimi pracovníky, tedy smlouvu o spolupráci vám připravíme doslova na míru. Ve spolupráci s partnery jsme schopni pro vaše zařízení dále zajistit simulátory a ostatní typy nevýherních hracích přístrojů, kvízové automaty, kulečníky, šipkové automaty a další.

Projekce a realizace zábavních center

Firma sama nebo ve spolupráci s partnery pro vás může připravit komplexní služby týkající se zábavních center ve vašich prostorách. Příkladem realizace tohoto projektu je plně klimatizované Centrum zábavy DE-SPERADO na Veselé ulici 2, připravené ve spolupráci s firmou DEFIN a.s. Zde můžete vidět kompletní sortiment toho nejžádanějšího ve světě zábavy. V příjemném prostředí je tu pro vás připraven sportovní bar, kompletní sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů a doplňkového sortimentu. V prostorách herny jsou umístěny plazmové a LCD televizory pro sledování sportovních pořadů. Spolupráce při financování projektů

Firma je připravena v případě dohody být nápomocna při realizaci vašich představ v oblasti výherních hracích přístrojů. Tato forma spolupráce je přísně individuální a samozřejmě není poskytována plošně. Jde o systém úročených půjček, které jsou spláceny formou zvýšeného odvodu z podílu na tržbě. Tato činnost je vždy limitována a ukončována ke konci kalendářního roku.

Reklamní činnost

Firma DE-PLUS BRNO má pro své partnery připraven dále i sortiment vlastního reklamního zboží, které partneři dostávají bezplatně. Jedná se o drobný sortiment zahrnující popelníky, zapalovače, účtenky, bločky, tužky apod. Krom toho je DE-PLUS BRNO ve spolupráci se svým partnerem, firmou Propag servis Brno, schopna zajistit pro vás kompletní služby v oblasti reklamní činnosti.


2006 © DE-PLUS a.s.